Cam Kış Bahçesi

İster bahçenizde ister çatınızda PVC ve Alüminyumdan yapılan kapalı ve camlı mekânlara kış bahçesi denir.
Kış Bahçesi Avrupa da kullanılan bir üründür. Ülkemizde son birkaç yılda gelmiştir.
Kış Bahçesinin çok değişik modelleri ve türleri vardır istediğiniz renk ve ebatta imalat yapılmakta olup yalıtım garantilidir. Hiçbir şekilde içeriye akıntı vermez.
Yağmur alan profiller oksitlenmeye sebep olur ve ciddi sorunlara yol açar bu yüzden kaliteli Kış Bahçesi ile başınız ağrımaz ve uzun yıllar güvenle kullanırsınız.
Kış Bahçesi Özellikleri
Kafanızı dinlemek, yeşillikler içinde kahve yudumlamak, kar yağarken kitap okumak, müzik dinlemek, sevdiklerinizle paylaşmak için Evinizin herhangi bir yerine kış bahçesi yapılması size ekstra bir yaşam alanı kazandırır.
Kış bahçelerini salon, oturma odası, yemek odası, yatak odası, jakuzi odası, spa, mutfak veya hobby odası olarak da kullanarak yaşam kalitenizi Çayyolurmak için Bbahçe keyfini yılın sadece iki veya üç ayında, değil tümyıl, on iki ay boyunca aralıksız yaşayabilirmek için
Şehir hayatının kaosundan ve stresinden kış mevsiminin yarattığı sıkıcı atmosferden kaçışınızı sağlayacak bir mekan için Sadece karın, yağmurun, güneşin değil yıldızların keyfini tüm yıl boyunca aralıksız yaşayabilmek için dostlarınızla toplantılarınızı keyifli bi ortamda yapmak için
Mükemmel ısı ve ses yalıtımı, üstün sızdırmazlık teknolojisi,dayanıklılık ve estetik yanıyla kış bahçesi